Arma 3 Chernarus 2035 Server – Letní pauza 1-2 měsíce a převod serveru na vlastní dedikovaný hosting.

Arma 3 Chernarus 2035 Server – Letní pauza 1-2 měsíce a převod serveru na vlastní dedikovaný hosting.

Všechny Vás po dlouhé době zdravíme!

Za poslední dobu došlo ke spoustě změn. Podařilo se nám zakoupit dva vlastní dedikováne servery a konečně už také máme kvalitní optiku a dostačující připojení na hosting vlastních serverů. Takže logicky jsme se rozhodli přesunout některé z našich herních serverů na vlastní dedicated hosting. První přišel na řadu game server Arma 3 Chernarus 2035, jako náš hlavní server( Na serveru proběhli zálohy databáze, takže máme všechno pořádně zazálohované a Vy se tak budete moci v průběhu července vrátit ke svým baskám a základnám ). Conan Exiles server je stále v provozu a můžete ho klidně navštívit. Po přesunutí Arma 3 serveru máme v plánu vytvořit i komunitní server pro DayZ. Vzhledem k tomu, že se nezadržitelně blíží léto, tak si dáme i krátkou pauzu a server zprovozníme s největší pravděpodobností během července. Musíme ještě provést nějaké úpravy na serverech. Jako hlavní priorita je momentálně dokoupení SSD disků a RAM pamětí a Instalace linuxu a vytvoření stabílního zázemí pro naše servery. Dále budeme vrtat, tahat kabely a zřizovat interní síť pro servery i s vlastním zálohovacím řešením. 

 

Plány do budoucna

První převedeme arma 3 server, pak se zprovozní DayZ server na který se my skutečně těšíme. Také jsme začli přidávát postupně nové články o hrách a hardwaru, takže se klidně mrkněte pokud Vás bude něco zajímat.

V NAŠEM ZPRAVODAJSTVÍ UVIDÍTE HERNÍ A HARDWARE NOVINKY Z CELÉHO SVĚTA. HERNÍ SURVIVAL SERVERY: ARMA 3, BF-V, DAYZ, STARCITIZEN A TAKÉ DALŠÍ SIMULÁTORY A SURVIVAL HRY.

Pokud budete mít otázky, klidně navštivte náš Teamspeak 3 server nebo náš Discord. Budeme se na Vás brzy těšit na našich nových serverech.

This Post Has 3 Comments

  1. Sem massa mattis sem, at interdum magna augue eget diam. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Morbi lacinia molestie dui. Praesent blandit dolor. Suspendisse potenti. Nunc feugiat mi a tellus consequat imperdiet. Vestibulum sapien. Proin quam. Etiam ultrices. Suspendisse in justo eu magna luctus suscipit. Sed lectus. Integer euismod lacus luctus magna. Quisque cursus, metus vitae pharetra auctor,

  2. Morbi lectus risus, iaculis vel, suscipit quis, luctus non, massa. Fusce ac turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper vel, tincidunt sed, euismod in, nibh. Quisque volutpat condimentum velit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nam nec ante.

    1. Ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Morbi lacinia molestie dui. Praesent blandit dolor. Suspendisse potenti. Nunc feugiat mi a tellus consequat imperdiet.

Close Menu