Kontaktujte Nás

Napište nám

Náš admin team je zde především kvůli tomu, aby vám pomohl když je třeba. Neváhejte a kontaktuje nás na našem Teamspeak 3 nebo Discord voice serverech. Můžete nám napsat i zde přes kontaktní formulář.

 

Zde nás můžete kontaktovat pomocí odkazů na naše vocie servery, nebo využít kontaktní formulář. Rádi se vám pokusíme pomoci se vším co se týká survival her nebo i jiných problémů spojených s instalací her a modů. Je pro nás velice důležite, aby jste se byli spokojení a hraní na našich serverech pro vás byla především zábava. Neváhejte a kontaktuje náš admin Team.

Teamspeak 3

188.40.166.148:10034 nebo
ts3.gaming-scope.cz

Gaming-Scope Teamspeak 3 server je možné využít k vašim potřebám, tak neváhejte avyužijte možnost kontaktovat adminy nebo si zahrát se svými přáteli.

Discord

https://discord.gg/RndnJRC

Gaming-Scope discord server je možné využít k vašim potřebám, tak neváhejte a využijte možnost kontaktovat adminy nebo si zahrát se svými přáteli.

Pracovní Doba

20:00-24:00 každý den

Kontaktovat nás můžete kdykoliv, ale s největší pravděpodobností nás zastihnete ve večerních hodinách. S největší pravděpodobností nás zastihnete na našich serverech Teamspeak 3 a Discord.

Kontaktujte Nás

podpora@gaming-scope.cz
Close Menu