Gaming-scope
DayZ chernarus pvp server
---stránka se připravuje---

Jméno serveru :[CZ/SK/ENG]Gaming-Scope|Cars+|Weapons+|Party Me|building

IP Adresa Game Serveru: 95.216.43.41:2305

Teamspeak 3 : 188.40.166.148:10034
nebo
ts3.gaming-scope.cz

 Discord https://discord.gg/RndnJRC

Admini : [GS]Zaklaus, [GS]Ales-SVK, [GS]Pompah

 • mise a eventy

Vyberte si z mnoha různých misí. Nabízíme, statické a dynamické mise z různých prostředí. Podvodní mise, pro které je nutná ponorka.Dále můžete vyzkošet různé invaze a capture pointy, zombie útoky a hordy, nebo hledaní ztroskotaných lodí a vraků helikoptér.

 • Survival PVP

Naše pvp servery jsou ve většině případů nastavené tak aby odpovídali survival gameplay a aby všechno nebylo úplně jednoduché. Musíte jíst, pít, pokud se nakazíte tak je nutné vzít si vhodné prášky, pokud budete mít málo krve, tak Vám pomůže blood bag. Nezapomeňte si vždy vzít dost jídla a pití, aby jste měli šanci přežit v nehostinné Chernarusi.

 • Nová vozidla

Nově přidaná vozidla na našem DayZ PVP Serveru. Najdete jich spoustu. Další věcí je, že můžete používat různá kola jako náhradní pro své auto. Takže v přídpadě nehody stačí najít kolo z podobné typu auta a můžete zase jet dál.

 • Dvě toxické zóny

Na našem DayZ PVP Serveru najdete dvě speciální toxické zóny, kte došlo k úniku radiace a chemické kontaminaci. Najdete zde prvotřídní vybavení, které zůstalo po ozbrojených složkách Chernarusi. Zůstaňte ve střehu a nezapomeňte si proti chemický oblek a plynovou masku.

 • Upravení obchodníků

Na našich serverech se můžete těšit na pořádnou kupu zbraní a jejich modování. Samozřejmostí jsou i nové itemy a vybavení, kterým je možné doplnit zbraně. Jedná se především o doplňky zbraní jakou jsou optiky, bajonety, zásobníky a spousty dalších věcí.

 • Raidování base a pvp

Na našem DayZ PVP Serveru se můžete těšit i na raidování basek. Nemusíte se bát, že by u nás bylo možné zamknout stan. Raid basek funguje tak, že si musíte vyrobit breaching charge na, které získáte materiál z misí, airdropů nebo lootováním. Materiály jsou poměrně vzácné.

 • Modování oblečení a dalších itemů

Náš DayZ PVP Server má přidané modování různých batohů a oblečení jako vest, helem a dalšího speciálního vybavení. Najdete zde i speciální heavy armor vybavení, výbušniny a mnoho dalších zajímavých věcí a itemů.

 • rozšíření base buildingu

Na našich serverech nabízíme širokou škálu vychytávek a objektů z extended base modu. Právě díky němu si můžete svoje base a základny upravit přesně podle sebe. Nabízí se více než 400 různých objektů. 

 • Zálohování databáze-3x každý den

Zálohy našich databází na různých serverech jsou naprostou samozřejmostí.  Zálohujeme pravidelně 3x běhěm dne. Pokud by jste měli nějaké dotazy, tak neváhejte kontaktovat někoho z našeho admin teamu nebo podporu.

 • Pomoc začínajícím hráčům a nováčkům

Pokud začínate s armou 3, DayZ, Conan Exile nebo si nevíte rady s nastavením některého z modů a hry, tak nás neváhejte kontaktovat. Řešit podobné problémy je naše specialita. Adminy můžete kontaktovat na našich voice servrech: Teamspeak 3 nebo Discord, další možnost jsou Facebook nebo email. Pokud Nás potřebujete kontaktovat, pak neváhejte. 

 • Admini co jsou tu především pro vás

Naši admini nejsou na serverech proto aby hráli. Jejich prioritou je vždy pomáhat všem hráčům. Pokud uvidíte někoho porušovat pravidla daného serveru, pak Váš žádáme o nahlášení. Pravidla bereme vážně, to stejné čekáme i od Vás. Pokud by jste měli ohledně pravidel Nějaký dotaz , tak prosím kontaktujte někoho z admin teamu nebo podporu.

 • Vlastní voice servery TS3 a Discord.
  -Připojte se-

Voice servery Teamspeak 3 a Discord jsou pro kvalitní herní zážitek a kooperaci důležité. Pokud hledáte nové přátele nebo spoluhráče, tak není nic jednoduššího než se připojit a začít. Pokud potřebujete něco nastavit, tak Vám rádi pomůžeme. Ozvěte se některému z adminů. Pokud potřebujete, tak Vámzaložíme Vám i perma roomku na našem TS3.

SEZNAM MODŮ, KTERÉ POTŘEBUJETE K PŘIPOJENÍ NA NÁŠ DAYZ PVP SERVER :

Close Menu