Herní Servery Gaming-Scope

Herní servery gaming-scope jsou s vámi od roku 2014. Za tu dobu se nám podařilo vybudovat silnou komunitu pro herní survial servery a my vám za to děkujeme. Momentálně připravujeme nový build na Armu 3 Exile malden PVP , který bude spuštěn do konce Prosince. Dále můžete navštívit ARMA 3 Exile Chernarus 2035 PVP server. Také provozujeme Conan Exile PVP server.

Arma 3 Exile PVP Chernarus 2035

Připravujeme nový Arma 3 Exile PVP server na mapě Chernarus 2035. Zaměřili jsme se na optimalizaci scriptu, vlastní obsah a spoustu dalších vychytávek na které se můžete těšit na našich herních serverech pro Armu 3 Exile. Server je již spuštěn a my se na Vás těšíme.

Conan Exiles PVP Survival Server

Naše pvp servery jsou ve většině případů nastavené tak aby odpovídali survival gameplay a aby všechno nebylo úplně jednoduché. Musíte jíst, pít atd. Přežít, je to nejdůležitější. Pokud začínáte se survival hrami, pak neváhejte kontaktovat admin tým. Rádi Vám pomůžeme.

Další Herní servery a Komunity

Momentálně se připravujeme na hosting dvou vlastních dedicated serverů, takže brzy se můžete pravděpodobně těšit na další herní servery od Gaming-Scope. Více zjistíte v průběhu Léta 2018. Možnosti jsou DayZ, Arma 3 a další survival hry. Pokud máte otázky, tak nás kontaktujte.

Některé komunity a společnosti se kterými spolupracujeme a nebo se podílejí na chodu Gaming-Scope.