Arma 3 Exile PVP Malden
---Již Brzy---
server se připravuje

 • 4 Druhy misí a Vlastní Statické mise.

Vyberte si z mnoha různých misí. Nabízíme, statické a dynamické mise z různých prostředí. Podvodní mise, pro které je nutná ponorka.Dále můžete vyzkošet různé invaze a capture pointy, zombie útoky a hordy, nebo hledaní ztroskotaných lodí a vraků helikoptér.

 • Vraky lodí a podvodní mise, ponorky

Využijte lodě a ponorky novým způsobem. Nabízíme několik podvodních misí a různých scénářů, které prověří vaší připravenost na podvodní operace. Budete se muset naučit používat ponorku, čluny a lodě a spolupracovat v týmu, aby jste dosáhli svých cílů.

 • Budujte s extended base modem

Na našich serverech nabízíme širokou škálu vychytávek a objektů z extended base modu. Právě díky němu si můžete svoje base a základny upravit přesně podle sebe. Nabízí se více než 400 různých objektů. Neváhejte a přijďte si k nám udělat base přesně podle vašich představ.

 • Zábava pro vás a vaše přátele

S přáteli si hraní na našich pvp a pve serverech užijete nejlépe, přiveďte je k nám na server a všichni dostanete startup bonus respectu a pop tabs. Tento bonus dostanou všichni.

 • Nastavení Survival serveru

Naše pvp servery jsou ve většině případů nastavené tak aby odpovídali survival gameplay a aby všechno nebylo úplně jednoduché. Musíte jíst, pít atd.  

 • Další skripty, vychytávky a mody

Naše servery jsou pravidelně aktualizovány pod taktovkou našeho profesionálního týmu, který má s hostingem herních serverů a budováním komunity 4 letou praxi.

 • Napojte vaše Mobily na xm8 App

Připojte si svoje mobilní zařízení a dostávejte notifikace při raidovaní base nebo zprávy od adminů.

 • Admini co jsou tu především pro vás

Naši admini nejsou na serverech proto aby hráli. Jejich prioritou je vždy pomáhat všem hráčům. 

 • Zálohování databáze-3x každý den

Zálohy našich databází na různých serverech jsou naprostou samozřejmostí. 

 • Pomoc začínajícím hráčům a nováčkům

Pokud začínate s armou 3 nebo si nevíte rady s nastavením některého z modů, tak nás neváhejte kontaktovat. Řešit podobné problémy je naše specialita. Adminy můžete kontaktovat na našich voice servrech: Teamspeak 3 nebo Discord, další možnost jsou Facebook nebo email,

 • Přidaná vozidla ze všech modů na serveru

Na našich serverech se můžete těšit na pořádnou dávku vojenské techniky. Základem pro naší práci jsou RHS mody, které ztělesňují výzbroj USA/RUS a dále například nové dva mody také od RHS, které se zaobírají výzbrojí green forces a srbskou armádní výzbrojí.  

 • Vlastní voice servery TS3 a Discord.
  -Připojte se-

Voice servery Teamspeak 3 a Discord jsou pro kvalitní herní zážitek a kooperaci důležité. Pokud hledáte nové přátele nebo spoluhráče, tak není nic jednoduššího než se připojit a začít. Pokud potřebujete něco nastavit, tak Vám rádi pomůžeme. Ozvěte se některému z adminů.

Mody které potřebujete pro připojení na server a3 Exile PVP malden

RHS:AFRF

RHS:USAF

RHS:GREF

RHS:SAF

ADVANCED URBAN RAPPELLING

Extended Base Mod

Zombies and DemonS

Enhanced Movement

Advanced Rappelling

Close Menu