Conan Exiles Gaming-scope server

Jméno serveru :[ENG/DE/CZ/SK]Gaming-Scope.cz-3x-XP/3x-Farm/3x- Thrall/Admins/NoAvatars

IP Adresa Game Serveru: 147.135.222.56:27059

Teamspeak 3 : 188.40.166.148:10034
nebo
ts3.gaming-scope.cz
 Discord https://discord.gg/RndnJRC

Admini : [GS]Pompah, Onyx, Vende

  • Nastavení Survival serveru

Naše pvp servery jsou ve většině případů nastavené tak aby odpovídali survival gameplay a aby všechno nebylo úplně jednoduché. Musíte jíst, pít atd. Přežít, je to nejdůležitější. 

  • Zábava pro vás a vaše přátele

S přáteli si hraní na našich pvp a pve serverech užijete nejlépe, přiveďte je k nám na server a všichni dostanete startup bonus do začátku. Tento bonus dostanou všichni.

  • Budujte Osady, pevnosti, hrady atd.

Na našich serverech nabízíme širokou škálu vychytávek a objektů vhodných ke stavbě basek a základen. Právě díky těmto věcem  si můžete svoje základny upravit podle sebe.

  • Pomoc začínajícím hráčům a nováčkům

Pokud začínate s armou 3 nebo si nevíte rady s nastavením některého z modů, tak nás neváhejte kontaktovat. Řešit podobné problémy je naše specialita. Adminy můžete kontaktovat na našich voice servrech: Teamspeak 3 nebo Discord, další možnost jsou Facebook nebo email.

  • Vlastní voice servery TS3 a Discord.

Voice servery Teamspeak 3 a Discord jsou pro kvalitní herní zážitek a kooperaci důležité. Pokud hledáte nové přátele nebo spoluhráče, tak není nic jednoduššího než se připojit a začít. Pokud potřebujete něco nastavit, tak Vám rádi pomůžeme. Ozvěte se adminovi a požádejte ho o založení vlastní roomky na TS3 nebo Discord.

  • Další skripty, vychytávky a mody

Naše servery jsou pravidelně aktualizovány pod taktovkou našeho profesionálního týmu, který má s hostingem herních serverů a budováním komunity 4 letou praxi.

  • Admini co jsou tu především pro vás

Naši admini nejsou na serverech proto aby hráli. Jejich prioritou je vždy pomáhat všem hráčům. Dohlížíme na to, aby server běžel vždy tak jak má a také na to aby se vždy dodržovala pravidla.

  • Zálohování databáze-3x každý den

Zálohy našich databází na různých serverech jsou naprostou samozřejmostí.  Provádíme je 3x za den. Takže nemusíte mít strach, že by jste při nějakých problémech o něco přišli.

Close Menu